Наші досягнення

Адміністрація,педагогічні працівники та учні гімназії вітають переможців І (районного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН України

Толмачова Артема, учня 11-Б класу, який посів ІІ місце в секції «Історія України» (вчитель Домокош О.А.).

Васильєву Ксенію, ученицю 11-А класу, яка посіла І місце в секції «Матеріаловнавство»,

Помазанну Катерину, ученицю 11-А класу, посіла І місце в секції «Матеріаловнавство» (вчитель Нікітіна О.І.).

Попову Оксану, ученицю 10-Б класу, яка посіла І місця в секціях «Українська література»  (вчитель Борисова В.О.) та  «Соціологія» (вчитель Біла Л.В.).

Григор`єву Наталію, ученицю  9-Б класу, яка посіла ІІІ місце в секції «Українська мова» (вчитель Вакуленко Т.В.).

Романашенко Марину, ученицю 9-В класу, яка посіла ІІІ місце в секції «Екологічнобезпечні технології та ресурсозбереження»,

Поляшенко Аліну, ученицю 10-Б класу, яка посіла ІІІ місце в секції «Матеріаловнавство» (вчитель Аверіна Л.Г.).

Валюшенко Марину, ученицю 9-В класу, яка посіла ІІІ місце в секції «Англійська мова»  (вчитель Оліна Н.П.).

Адміністрація,педагогічні працівники та учні гімназії вітають переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З  географії:

Кухтин Анастасію, ученицю 11-Б класу, яка посіла І місце,

Гайдая  Ярослава, учня 8-В класу, який посів ІІІ місце,

Валюшенко Марину, ученицю 9-В класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель Куценко І.І.),

Малохвія Едуарда,  учня  10-Б  класу,  який посів  ІІ місце,

Лук’янову Вікторію, ученицю 10-Б класу, як посіла ІІІ місце

Попову Оксану, ученицю 10-Б класу, яка посіла ІІІ місце   (вчитель   Мощенок Н.Д.).

З фізики:

Поду Віру, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІ місце (вчитель Нікітіна О.І.).

З  історії:

Кухтин Анастасію, ученицю 11-Б класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель Домокош О.А.).

Василющенко Альбіну, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель Ткаченко Т.В.).

Білоусову Діану, ученицю 9-В класу, яка посіла   ІІІ місце   (вчитель   Рожнова І.І.).

Попову Оксану, ученицю 10-Б класу, яка посіла ІІ місце,

Малохвія  Едуарда, учня10-Б класу, який посів ІІІ місце (вчитель Біла Л.В.).

З англійської мови:

Сердюк Анну, ученицю 8-Б класу, яка   посіла   ІІІ   місце   (вчитель    Пихтіна А.М.).

Прохорову Анастасію, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель Румянцева О.В.).

Помазанну Катерину, ученицю 11-Б класу, яка посіла  ІІІ місце,

Третьякова Ярослава, учня 11-Б класу, який посів ІІІ місце, (вчитель Крамаровська С.М.).

З правознавства:

Романашенко Марину, ученицю 9-В класу, яка посіла ІІ місце,

Іващенко Олександру, ученицю  9-А класу, яка посіла ІІІ місце,

Алекберову Фірузу, ученицю 10-Б класу, яка посіла ІІ місце,

Дробот Альону, ученицю 10-Б класу, яка  посіла ІІ місце,

Гаврилову Анну, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель   Андреєва Т.А.).

З біології:

Поду Віру, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІ місце (вчитель Теслюк Н.І.).

Логачова Дмитра, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце,

Шулєжко Діану, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ місце,

Гаврилову Анну, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ місце (вчитель Гаврилова Л.П.).

Попову Оксану, ученицю 10-Б класу, яка посіла  ІІ  місце,

Поляшенко  Аліну,  ученицю 10-Б класу, яка посіла ІІІ місце (вчитель Романова О.В.).

З української мови та літератури:

Гусарову  Дар’ю,  ученицю  7-Г  класу, яка посіла  ІІІ місце (вчитель Борисова В.О.).

Мац Юлію, ученицю 7-В класу, яка посіла ІІІ місце  (вчитель Литвин О.О.).

Романашенко Марину, ученицю 9-В класу, яка посіла ІІІ місце  (вчитель Буракова І.В.).

Гаврилову  Анну, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ місце  (вчитель  Шаптала Н.М.).

Кухтин Анастасію, ученицю 11-Б класу, яка посіла ІІ місце (вчитель Сліпушкіна Н.І.).

З економіки:

Яровенка Владислава, учня 11-А класу, який посів ІІІ місце (вчитель Андреєва Т.А.).