24 лютого 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ІІІ міський науково-практичний конкурс «Основи безпеки життєдіяльності»

24 лют. 2018

Конкурс проводиться Департаментом освіти Харківської міської ради  з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій, популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді.

Комнада гімназії  у складі учнів 11 класів Парамонова Максима, Поди Віри, Козлової Марії, Бельскої Катерини, Негуляєва Іллі  посіла ІІІ місце серед 10 команд міста.