Харківська гімназія №172 з 19 по 22 квітня приймала делегацію учнів та вчителів КЗ «НВК №2» міста Покрова Дніпропетровської області .

24 квіт. 2017

Харківська гімназія №172 з 19 по 22 квітня приймала делегацію учнів та вчителів КЗ «НВК №2» міста Покрова Дніпропетровської області з метою реалізації Всеукраїнського науково-педагогічного творчого проекту «Інтеркрок - освітня стратегія соціалізації особистості громадського суспіьства» та авторської (м. Покров)  освітньо-гуманітарної програми  «Моє місто – мій навчальний заклад».

«Інтеркрок» створений для пошуку та  розвитку сучасних компетенцій у комунікативному просторі через пропагування навчального закладу та міста в сучасному освітньому порталі. Він допомагає дитині розкріпачитися, навчитися знаходити спільну мову, заняття, хобі, інтереси з іншими людьми, соціалізуватися в суспільстві завдяки особистому таланту.

У межах проекту було проведено виховні заходи, уроки-екскурсії гімназією, до друкарні видавництва «Ранок», до Кулінічівського хлібозаводу, до екопарку Фельдмана, культпохід до Харківського театру ляльок з метою формування комунікативних компетенцій, фестиваль інтелектуальних комунікативних ігор.

Цей проект у нашому місті був реалізований завдяки спільним зусиллям учителів, батьків та учнів гімназії.