Нові грошові норми вартості харчування

25 січ. 2017

У Харкові встановили єдині грошові норми вартості харчування на одного учня і одного вихованця навчального закладу в день на 2017 рік. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Для загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів встановлені наступні норми:

- для учнів 1-4-х класів - 9 грн;

- для учнів 1-х класів безкоштовне молоко - не більше 4,95 грн.

Для учнів пільгового контингенту (в тому числі дітей загиблих учасників антитерористичної операції) 1-4-х класів, які відвідують групи продовженого дня, вартість харчування не змінилася і становить 12 грн; 5-11-х класів - також 12 грн.

Для учнів пільгових категорій у професійно-технічних закладах, фінансування яких здійснюється за кошти міського бюджету, грошові норми харчування визначені в розмірі 45 грн на день.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко нагадала, що з 1 січня 2016 року на державному рівні скасували безкоштовне харчування початкової школи, пізніше - безкоштовне харчування дітей пільгових категорій. Але з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса міська рада підтримала виділення коштів з бюджету на ці цілі.